Lockerz.com

 1. PYT: Widziałem skrypt który automatycznie dodaje maile do Lockerz. Czy jest możliwe założenie takiego u Was?
  ODP: Nie, z kilku powodów:
  • Lockerz nie wydało oficjalnej opinii na temat automatycznych skryptów, czy są w 100% zgodne z zasadami.
  • Skrypt automatyczny łączy się z Lockerz poprzez IP serwera na którym jest zainstalowany. Kilkadziesiąt, bądź kilkaset logowań z tego samego adresu IP na różne konta, może grozić zawieszeniem użytkownika w Lockerz.
  • W przypadku awarii strony Lockerz (co szczególnie w fazie beta często się zdarza), adres email nie zostaje dodany do systemu, a tym samym przepada.
  • Lockerz niedługo będzie przechodziło na nowy skrypt, więc bardzo prawdopodobne, że zmienią się reguły dodawania nowych maili do systemu, a tym samym potrzebne będą zmiany skryptu na nowy, który zostanie wydany z co najmniej kilkudniowym opóźnieniem. Obecny skrypt będzie zawsze aktualny, i bez problemu otrzymasz wszystkie maile.
 2. PYT: Jaką mam pewność, że korzystając ze skryptu nikt więcej nie wykorzysta maili które dostałem?
  ODP: Maile na które mają zostać wysłane zaproszenia są przesyłane przez funkcję mail() prosto na Twój adres i nie zostają zapisane w żadnej bazie. Nie są przez nikogo więcej widoczne prócz Ciebie. Nie wierzysz? Zawsze sam możesz wysłać maila o zaproszenie ze stworzonej tutaj strony i obserwować czy ktoś wykorzysta ten adres. ;)
 3. PYT: Dostałem maila ze strony założonej poprzez ten skrypt, jednak był on w systemie. Kto ukradł mi maila?
  ODP: Nikt nie ukradł, a przynajmniej nie tu. Przypomnij sobie chwile jak dowiedziałeś się o Lockerz. Jak prędko chciałeś otrzymać zaproszenie i zacząć już działać? Z tego samego powodu mnóstwo osób często korzysta również z innych stron wysyłających zaproszenia. Bardzo możliwe, że ktoś Ciebie uprzedził i dodał już dany adres na Lockerz.
 4. PYT: Żadne maile do mnie nie dochodzą. Co się dzieje?
  ODP: Sprawdź wszystkie możliwe foldery na skrzynce pocztowej, a zwłaszcza folder SPAM. Być może twoja poczta traktuje emaile jako spam i dlatego nie możesz ich znaleźć© Scripted by Juri 2009-2010
© Design by Emceh 2009-2010
Wykryłeś jakiś błąd? Napisz do jurigag@gmail.com
Strona nie jest cześcią lockerz